יהודה יצוא יבוא
A
A
A
A
יצירת קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
פרוקט שור

תקרות גבס מחורר

תקרות גבס בונים עם יהודה יצוא יבוא!

תקרות גבס נבנות בדירות ובמבנים שונים מסיבות רבות, כמו פרקטיקה, אקוסטיקה, דקורציה וכדומה. יהודה יצוא יבוא משווק עבורכם תקרות גבס איכותיות, חזקות ומעוצבות, שישמשו לכל מטרה שלשמה אתם מעוניינים בהם.

תקרת גבס – למה בונים?

תקרת גבס נבנית לרוב לאחת מ-3 מטרות עיקריות: דקורציה – יצירה של קישוט בחלל החדר, שינוי הפרופורציות של החדר עבור העיצוב המתוכנן, וכדומה; פרקטיקה – ליצירה של חלל נוח להתקנה של מיזוג אוויר, להעברה של צנרת או כבלים, להתקנה של גופי תאורה נסתרים וכן הלאה; אקוסטיקה – כדי לחסום חדירה של רעשים מקומה עליונה, או לבודד את החדר מרעש שמושמע בתוכו, כדי שלא יישמע בחוץ. לכל המטרות הללו, יוצרים הנמכה של התקרה, או למעשה תקרת גבס אשר בנויה מתחת לתקרה המקורית של החדר.

איך בונים תקרות גבס?

תקרות גבס בנויות בדיוק באותו אופן שבו בנויים קירות מגבס – על ידי קונסטרוקציית מתכת שמהווה את הבסיס לגבס, והצמדה של לוחות גבס אשר יוצרים את התקרה. הקונסטרוקציה, כמובן, תהיה מונחת במאוזן ולא במאונך, כאשר מדובר בתקרת גבס, ובמרבית המקרים יהיה צורך בשכבה אחת בלבד של גבס בחלק התחתון של התקרה, בניגוד לשתי שכבות של גבס אשר דרושות בבנייה של קיר גבס. עם זאת, יש צורך בקונסטרוקציית מתכת צפופה בתוך התקרה, משום שלוחות הגבס גמישים ועלולים להתעקם עם הזמן. בסיס מתכת צפוף וחזק ימנע את ההתכופפות הזו.


מה חשוב לבדוק כאשר מתקינים תקרות גבס?

כאשר בונים תקרת גבס, חשוב מאד לבדוק מראש שאין סימנים של רטיבות על התקרה הקיימת. תקרות גבס רגישות מאד לרטיבות, כך שרטיבות שמתעלמים ממנה עלולה לגרום לנזק רציני לתקרה החדשה. בנוסף, אם ישנה רטיבות מומלץ לטפל בה לפני בנייה של תקרת גבס, משום שלאחר הבנייה הגישה לאזור הבעייתי תהיה קשה יותר.

חשוב לשים לב למרחק בית תקרת הגבס לתקרה המקורית. אם ההנמכה נעשית מסיבה פרקטית כלשהי, חשוב לוודא שהמרחק מספיק כדי להכיל את מה שאמור להיות מונח במרווח הזה.

חשוב במיוחד לחבר תקרות גבס לתקרה המקורית של החדר באמצעות סרטים גמישים מאד, שיהוו את הבסיס לגימור של החיבורים ולזוויות שלהם. בין תקרת גבס לקירות שלידה נוטים להיווצר סדקים. סרטים גמישים שמונחים בצורה טובה ימנעו את היווצרותם של הסדקים הללו.

מומלץ מאד לוודא, לפני סיום העבודה, שכל החיבורים שאמורים להיעשות במרווח שבין שתי התקרות אכן נעשה והושלם, כדי לא לגלות לאחר סיום הבנייה של התקרה, כי חסרים חיבורים כלשהם המחייבים פירוק של התקרה. כמובן, אם התקרה המונמכת נועדה לאכסון של מזגן, חשוב לדאוג לפתח בתקרה, דרכו ניתן יהיה לנקות את המזגן ולטפל בו – כך גם לגבי גופי תאורה נסתרים, וכן הלאה.

שימו לב:

בנייה של תקרות גבס משנה את הפרופורציה של החדר. מומלץ לבחון את הנושא מראש, ואף ליצור הדמיה של החדר לאחר הבנייה, כדי לוודא שהתוצאה אכן אסטטית ופרקטית. לאחר סיום הבנייה, תקרת גבס צריכה להיראות בדיוק כמו תקרה רגילה. זהו כרטיס הביקור הטוב ביותר לחברה מקצועית העוסקת בבניית תקרות גבס.


יהודה יצוא יבוא

חברת יהודה יצוא יבוא משווקת עבורכם תקרות גבס איכותיות, ומגוון פתרונות גבס ואקוסטיקה באיכות גבוהה במיוחד. עם ותק של כ-45 שנים, אתם יודעים שעם יהודה יצוא יבוא אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

רוצים לבנות תקרת גבס איכותית? בואו עוד היום ליהודה יצוא יבוא ותיהנו מעבודה מקצועית ואיכותית במיוחד!


* הכתוב לעיל הינו טקסט תכנים