יהודה יצוא יבוא
A
A
A
A
יצירת קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
פרוקט שור

PreamFono - תקרות עץ

תקרות אקוסטיות מטרתם בדרך כלל לבודד רעשים, למנוע זיהומי רעש, או להסתיר צנרת בתקרה. משתמשים בהם בעיקר במשרדים ובמוסדות אך ישנם גם בתים פרטיים הזקוקים לתקרה כזו. אחד החומרים בהם משתמשים לבניית תקרה אקוסטית היא תקרת עץ ויש לה מעלות רבות.

תקרת עץ - התקרה האידיאלית לבית ולמשרד

תקרה אקוסטית עשויה מעץ מומלצת מאד, היות והיא סופגת רעש בצורה מקסימלית. היא משתלבת בצורה טבעית עם הקירות סביב ולא נראית כמו נטע זר בבית. את התקרה בונים באמצעות שבבים של עץ שמדביקים אותם זה לזה וכך בונים את התקרה המושלמת.

תקרת עץ משדרת יופי, ויש בה המון חום וביתיות. היא מתאימה את עצמה לכל מבנה ולכל בית ולכן הרבה אנשים בוחרים בה.

יתרונות תקרות עץ

  • חוזק - תקרות עץ מצטיינות בחוזק שלהם ובעמידות בפני רעשים.
  • התאמה - תקרות עץ מתאימות כמעט לכל מקום. מבנים ציבוריים, בתים פרטיים, בריכות, מפעלי תעשיה ואפילו במוסך של מכוניות אפשר לבנות אותם היות והן עמידות וחזקות במיוחד.
  • לחות - אם המקום סובל מלחות מוגברת כמו בריכת שחיה, כדאי מאד להתקין תקרות עץ. הן מסוגות לעמוד בפני לחות בלא להנזק גם כאשר רמת הרטיבות גבוהה במיוחד.
  • רעש - חומר העץ סופג רעש בעוצמה מאד גבוהה. תכונה זו מתאימה אותו למבני תעשיה או למפעלים בהם עוצמת הרעש גבוהה במיוחד. כדי לבודד את הרעש מפני דליפה החוצה או מפני מפעלים נוספים, יכולים תקרות עץ לשמש כחומר אידיאלי.

חברת יהודה יבוא יצוא

לחברת יהודה יבוא יצוא נסיון רב בכל מה שנוגע עם תקרת עץ. אצלנו אפשר למצוא את מגוון המוצרים הגדול ביותר, ודבר חשוב מזה: יעוץ בכל מה שנוגע לתקרת עץ. כי בלי הידע והמקצועיות אי אפשר להגיע להחלטה נבונה. וכל מי שרוצה להצליח בהחלטה צריך לקבל עצה טובה.

החלטתם לבוא? אנחנו כאן לשרותכם כאן ועכשיו...

* הכתוב לעיל הינו טקסט תכנים